מימון תרופות וטיפולים
מחלה קשה – זה יקר!
תמיד אנחנו שומעים על הכאב והחרדות, שהינם מנת חלקם של חולים קשים ובני משפחותיהם. לא תמיד אנו מודעים למחיר היקר, תרתי משמע, שמשלמות משפחות החולים כדי להציל את יקיריהן.
ישנן מחלות קשות, כמו מחלות סרטן מסובכות או מחלות נדירות אחרות, שהתרופות, הטיפולים, ההשתלות והניתוחים הנדרשים להתמודדות עם המחלה ולהגברת הסיכויים להחלים ממנה – אינם כלולים בסל הבריאות.
המשמעות הינה: הוצאות אדירות! רוב המשפחות אינן מסוגלות לעמוד בהוצאות אלה, נכנסות לחובות עצומים ונאלצות לבחור בין שני מצבים: האחד – להרים ידיים לאחר שהכסף נגמר, ולהשלים עם חוסר היכולת לסייע לבן המשפחה להתגבר על המחלה הקשה, והשני – לגייס תרומות למימון ההוצאות הנדרשות. גיבורים מהחיים-מנצחים ביחד פועלת למימוש האפשרות השנייה שמשמעותה: חיבור לחיים. "גיבורים מהחיים-מנצחים ביחד" – למען החיים כאשר גיבורים מהחיים-מנצחים ביחד מתחברת לחולה ולבני משפחתו, גדל הסיכוי להצלה, להבראה ולהתמודדות מוצלחת עם המחלה הקשה. בשלב ראשון פועלת העמותה להקמת קרן למען החולה, ומכאן מתחילה עבודה יומיומית של איסוף תיעוד ופניות לגופים ואנשים פרטיים על מנת לגייס תרומות למימון טיפול, תרופה, ניתוח או השתלה – בהתאם למקרה.